22.07.24
polski english deutsch rosyjski

Strona główna / Finansowanie / BRE LEASING

BRE LEASING

BRE Leasing Członek Grupy Commerzbank

Co finansujemy?

BRE Leasing oferuje finansowanie ruchomych środków trwałych

Nasza oferta obejmuje specjalną propozycję uproszczonych procedur dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t (BRE Leasing 48h), a także dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 t oraz maszyn i urządzeń (BREL 72).

Pojazdy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5

Co finansujemy?
Jesteśmy specjalistami w leasingu transportu drogowego. Transport drogowy, w tym samochody osobowe, stanowił 51% całego portfela środków trwałych wyleasingowanych przez naszą firmę w 2006 r.
Oferujemy finansowanie:

  • pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t.

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmuje finansowanie flot samochodowych. W tych projektach gwarantujemy jak najlepsze dostosowanie się do potrzeb i oczekiwań Klienta, fachowe pośrednictwo handlowe oraz wsparcie w negocjacjach z dostawcami.

Od kiedy leasing regulują jasne przepisy prawa cywilnego i podatkowego, wchodzenie tym sposobem w posiadanie samochodów, w tym komfortowych samochodów osobowych, stało się wygodne, łatwe i tańsze niż na kredyt. Może to sprawdzić każdy, kto skorzysta z oferty BRE Leasing. Oferta jest niezwykle elastyczna i dostosowana do praktycznie każdej potrzeby dowolnego Klienta. Ma on przy tym wybór przy kształtowaniu swoich preferencji. Choć w każdym wariancie procedury są niezwykle proste, to decydując się na wyższą wpłatę początkową można je zredukować do absolutnego minimum. I co ważne, łatwo można wyleasingować także używany samochód osobowy.
Procedura uproszczona i procedura indywidualna gwarantują, że w sposób prosty, korzystny i elastyczny można sfinansować auto.

Kontakt z naszym przedstawicielem:

Jan Kowalski
tel. 012 345 67 89
mail: jan@jakasdomena.pl

Oferta dnia: